Marek Miszczuk poza naszą drużyną. Wraca Michał Szczytyński.
Dodane przez niun dnia 04/02/2011

Dochodzące do nas plotki stały się faktem. Najwyższy gracz naszej drużyny - Marek Miszczuk, w obecnym sezonie nie wystąpi już w barwach Siarki Tarnobrzeg.

Z dniem 31 stycznia wygasł jego kontrakt, a działacze klubu nie zdecydowali się na przedłużenie z nim umowy. Miszczuk w Siarce prezentował się bardzo nierówno. W sumie na boisko wybiegł w 15 meczach, w których uzyskał średnio 8,3 pkt i 4,7 zb. Mimo, że w ostatnich spotkaniach zdobycze punktowe były imponące, to jego zaangażowanie i walka zawsze budziły sporo zastrzeżeń.

Serdecznie dziękujemy za grę w naszym zespole i życzymy powodzenia w dalszej karierze sportowej.

Natomiast, jak donosi internetowe wydanie gazety "Echo Dnia", kolejnym zawodnikiem, który zasili naszą wąską ławkę będzie wychowanek Siarki Michał Szczytyński. Nigdy nie występował on w najwyższej klasie rozgrywkowej, a w obecnym sezonie reprezentował AZS Politechnikę Radom. Jednak z tą II-ligową drużyną jeszcze się nie pożegnał i swój ostatni mecz zagra w sobotę przeciwko Wiśle Kraków.

Szczytyński ma 26 lat i 190 cm wzrostu. Gra na pozycji obrońcy, a w obecnym sezonie zagrał w 16 spotkaniach zdobywając średnio 10,5 pkt i 4,9 asyst.